Warszawa

AL. JEROZOLIMSKIE 65/79 15

kraj, kraje sąsiadujące z RP, pozostałe kraje europejskie, kraje pozaeuropejskie,

Proponujemy Państwu najciekawsze miejsca świata, a nasze oferty dobieramy z niezwykłą starannością, tak by zadowolić, każdego, nawet najbardziej wymagającego podróżnika. Organizujemy zarówno wyprawy indywidualne, jak i grupowe, a naszą specjalnością są rejsy wycieczkowe

Turystyka: Organizator
AL. JEROZOLIMSKIE 151 7U

kraj, kraje sąsiadujące z RP, pozostałe kraje europejskie,

Agencja Rudolf Reisen na polskim rynku przedstawia w swojej ofercie ekskluzywne pakiety turystyczne na rejsy statkami oraz egzotykę. Naszym celem jest zajęcie się wąskim segmentem, czyli klientami bardzo wymagającymi, nastawionymi na ekskluzywną obsługę. Potwierdzają to nasi stali klienci, którzy od ponad 30 lat zajmują ten wąski segment.

Turystyka: Organizator
WIERTNICZA 60

kraj, kraje sąsiadujące z RP,

Oferujemy : Polisy na Białoruś i do Rosji Pośrednictwo wizowe na Białoruś.

Turystyka: Organizator/Pośrednik
KONDRATOWICZA 50

kraj,

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji motorowodnych imprez stacjonarnych, rejsów po morzu, jeziorach, rzekach, akcji promocyjno-samplingowych oraz innych eventów, m.in. pokazów z wykorzystaniem łodzi i skuterów motorowodnych czy produkcji telewizyjnych. Do tej pory zorganizowaliśmy kilkaset imprez, na których całkowicie bezpiecznie bawiło się kilkadziesiąt tysięcy osób.

Turystyka: Organizator
SIEMIEŃSKIEGO 17 60

kraj, kraje sąsiadujące z RP,

W związku z coraz większym zainteresowaniem rodziców i ich dzieci wyjazdami sportowo – rekreacyjnym oraz rozszerzeniem oferty o żeglarstwo i windsurfing, a także nurkowanie i turystykę nurkową w 2008 roku powstała firma COLUMBUS. Co roku korzysta z naszych usług około 300 dzieci wraz z rodzicami Oprócz organizacji wyjazdów każde z nas zajmuje się swoją ulubioną dziedziną

Turystyka: Organizator
ŁABISZYŃSKA 18 36

kraj, kraje sąsiadujące z RP, pozostałe kraje europejskie,

Nasze zaangażowanie, sztuka dostosowania oferty do potrzeb konkretnego Klienta i prawdziwa pasja, z jaką od tylu lat działamy - to wszystko sprawia, że lista firm, na zlecenie których przygotowywaliśmy spotkania w Polsce i za granicą, wciąż się wydłuża.

Turystyka: Organizator/Pośrednik
AL. W. WITOSA 31 201B

kraj, kraje sąsiadujące z RP, pozostałe kraje europejskie, kraje pozaeuropejskie,

Elite Club Travel Polska zajmuje się obsługą Klientów biznesowych i Klientów indywidualnych. Jako licencjonowany touroperator, Elite Club organizuje własne imprezy turystyczne w tym m.in. wycieczki indywidualne, incentive travel, wyjazdy integracyjne, wyjazdy motywacyjne, konferencje, kongresy, szkolenia, a także adventure travel, czartery samolotów, rejsy wycieczkowe, czartery jachtów itp. Elite Club prowadzi również sprzedaż agencyjną największych i renomowanych touroperatorów na polskim rynku usług turystycznych. W naszym biurze mogą Państwo wykupić wycieczki samolotowe, autokarowe oraz z dojazdem własnym.

Turystyka: Organizator/Pośrednik
Przerwa techniczna.